Cześć ! Dziś startujemy z promowaniem bloga ! Każdy kto chce może promować go w różne sposoby np:
a) napisać gorący temat w swoim klubie
b) zrobić reklamę w prezentacji swojej/klubu
c) napisać na swoim blogu post z reklamą
d) lub zrobić scenerie w klubie i ustawić ją na stronę domową.
za każdy punkt daję prezent o wartości 5 stardollarów! Każdy jak coś zrobi niech pisze w komentarzu co i nie zapomnijcie o napisaniu swojej nazwy na stardoll :) Różne pytania również pisać w komentarzu.
WIELKA PROŚBA !!!
Zapisujcie się do klubu kody_od_syli i piszcie pod tematem Vanessa1984 ,że Was zaprosiłam ! Każdy kto to zrobi niech napisze w komentarzu a dostanie PREZENT o wartości 5 sd !
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz