czwartek, 29 lipca 2010

Zamówienia

Cześć ! Robię projekty w star design na zamówienie . Na dole macie 2 przykłady. Oczywiście można zamówić inny napis zamiast Bad Girls :) Zainteresowanych proszę o pisanie w komentarzu lub na Vanessie1984 w księdze gości :) . Robię również na zamówienie nagłówki na bloga ! Zainteresowanych proszę o pisanie w komentarzu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz