czwartek, 5 sierpnia 2010
KONIEC ZNIŻKI ?!
O północy minął termin zniżki 50% za reklamę na blogu. UWAGA !Z powodu ,że są wakacje przedłużam czas zniżki na jeszcze kilka dni ! Macie czas do 09.08 ! Śpieszcie się ! Dłuuugo nie będzie takiej okazji :)
1 komentarz:
Izodora
6 sierpnia 2010 12:57
Ja chcę reklamę :)
Napisz do Izodory ile będzie kosztować i jakie sa do wyboru:P
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ja chcę reklamę :)
OdpowiedzUsuńNapisz do Izodory ile będzie kosztować i jakie sa do wyboru:P