czwartek, 5 sierpnia 2010

KONIEC ZNIŻKI ?!

O północy minął termin zniżki 50% za reklamę na blogu. UWAGA !Z powodu ,że są wakacje przedłużam czas zniżki na jeszcze kilka dni ! Macie czas do 09.08 ! Śpieszcie się ! Dłuuugo nie będzie takiej okazji :)

1 komentarz:

  1. Ja chcę reklamę :)
    Napisz do Izodory ile będzie kosztować i jakie sa do wyboru:P

    OdpowiedzUsuń