poniedziałek, 16 sierpnia 2010

POWRÓT !!!!!!!!

Przepraszam że tak długo nie pisałam ale tak jakoś wyszło! Z tej okazji mam dla Was niespodziankę ! Od dziś wybieramy zdjęcie tygodnia ! Już mam dla Was 1 zdjęcie. a Wy jak macie jakieś śmieszne zdjęcie to piszcie w komentarzu ! Najlepsze będzie nagradzane stardolarami ! Mam nadzieję ,że się trochę pośmiejecie :)
Może jeszcze dziś jakiś konkursik :)

Ps .te zdjęcia mają być tylko ze stardoll !!! Innych nie przyjmuję :)

2 komentarze:

  1. Na zdjęciu jest : od lewej : Vanessa1984 , MissSylwia19973

    OdpowiedzUsuń
  2. tu mam jeszcze jedno :)

    http://img695.imageshack.us/img695/4392/eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex.png

    OdpowiedzUsuń