Przepraszam że tak długo nie pisałam ale tak jakoś wyszło! Z tej okazji mam dla Was niespodziankę ! Od dziś wybieramy zdjęcie tygodnia ! Już mam dla Was 1 zdjęcie. a Wy jak macie jakieś śmieszne zdjęcie to piszcie w komentarzu ! Najlepsze będzie nagradzane stardolarami ! Mam nadzieję ,że się trochę pośmiejecie :)
Może jeszcze dziś jakiś konkursik :)
Ps .te zdjęcia mają być tylko ze stardoll !!! Innych nie przyjmuję :)
Na zdjęciu jest : od lewej : Vanessa1984 , MissSylwia19973
OdpowiedzUsuńtu mam jeszcze jedno :)
OdpowiedzUsuńhttp://img695.imageshack.us/img695/4392/eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex.png